Jesteś tutaj: HomeInowrocławFlixbus uruchamia autobus z Inowroclawia do Karpacza

Flixbus uruchamia autobus z Inowroclawia do Karpacza

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 27 luty 2020 13:39

Od 2 kwietnia będzie można dojechać z Inowrocławia bezpośrednio autobusem do Karpacza. Flixbus uruchamia sezonowego połączenie nr 1384 z Olsztyna do Karpacza.

 

Jest to połączenie sezonowe, czyli planowane na okres od 2 kwietnia do 2 listopada. Autobusy będą się zatrzymywały m.in. w Ostródzie, Iławie, w Grudziądzu, w Toruniu, Gnieźnie, Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu i Jeleniej Górze. W dużej mierze Flixbus będzie zatem konkurował z połączeniem kolejowym. Autobusy w Inowrocławiu będą się zatrzymywały na dworcu przy Placu Kasprowicza 5.

 

Bilety sprzedawane są za pośrednictwem aplikacji, pojawią się też w siedzibie InLOT przy ulicy Solankowej 77.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

    Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

  • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

    Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu