Jesteś tutaj: HomeInowrocławZmyślił rozbój, bo liczył na darmową podwózkę

Zmyślił rozbój, bo liczył na darmową podwózkę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 25 luty 2020 11:11

Szczególnie po alkoholu pomysłowość ludzka bywa kreatywna. Mieszkaniec Pakości wracając w nocy z imprezy nie miał jak wrócić do domu. Wpadł na pomysł, że zgłosi policjantom rozbój, a ci odwiozą go radiowozem do domu. Teraz grozi mu nawet kara 8 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, w nocy ze środy na czwartek. 22-latek wezwał policję twierdząc, że został napadnięty, pobity oraz okradziony z pieniędzy. Policjanci analizując zajście, w tym monitoring mieli co do tej wersji zdarzeń wątpliwości. Ostatecznie wzywający przyznał się, że całą sprawę zmyślił, bo liczył na podwiezienie radiowozem do Pakości.

 

Za zgłoszenie fałszywego zawiadomienia oraz składanie fałszywych zeznać grozi mu kara 8 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

    Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

  • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

    Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10

Wiadomości z regionu