Jesteś tutaj: HomeInowrocławObywatelska postawa i odwaga pozwoliły zatrzymać bandytę

Obywatelska postawa i odwaga pozwoliły zatrzymać bandytę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 22 maj 2013 21:25

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca Pakości udało się zatrzymać 18-latka, który napadł na staruszkę oraz odzyskać jej torebkę. W środę komendant inowrocławskiej policji spotkał się bohaterskim mieszkańcem.

W niedzielę 77-latkę idącą ulicą Konopnickiej w Inowrocławiu napadł jadący na rowerze 18-latek który wyrwał jej torebkę - Okradziona kobieta upadła na chodnik doznając obrażeń ciała. Złodziej daleko nie odjechał, bo cale zajście widział jadący samochodem jeden z mężczyzn. Jego reakcja była natychmiastowa. Zajechał on drogę rowerzyście, wyskoczył z samochodu i ujął złodzieja. Odzyskał również  skradzioną torebkę i wezwał policję. – wyjaśnia aps. Izabela Drobniecka z inowrocławskiej policji.

 

Dzień później młodemu mężczyźnie policjanci postawili zarzut napaści.

 

Dzisiaj z bohaterskim mieszkańcem Pakości spotkał się komendant insp. Wiesław Dzierbicki, który wręczył mu list gratulacyjny i maskotkę ,,Polfinka”. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Finał okręgowego Pucharu Polski przyniósł emocję za cały sezon

  Unia Janikowo zdobywcą okręgowego Pucharu Polski – w nagrodę zespół z Kujaw w przyszłym tygodniu zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec. W finale Unia pokonała we Włocławku Zawiszę Bydgoszcz.

 • Wychowanek Zawiszy trafił do Niemiec

  Adrian Małachowski przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Zawiszy, jako młody adept piłkarski urodzony w Bydgoszczy. Później trafił do juniorów Legii Warszawa, tego lata został kupiony przez 3 ligowy 1. FC Magdeburg. Małachowski występuje głównie na pozycji defensywnego pomocnika.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Prezydent Andrzej Duda rozpoczyna II kadencję

  W czwartek 6 sierpnia na sali plenarnej Sejmu odbyło się uroczyste posiedzenie Zgromadzenia Narodowego, w czasie którego prezydent Andrzej Duda złożył ślubowanie, tym samym rozpoczynając swoją drugą kadencję w roli głowy państwa. Zgromadzenie przebiegało jednak w dość specyficznej atmosferze, nie tylko z powodu założonych masek z uwagi na sytuację epidemiczną.

 • Wesela bez dziadków

  W maseczkach i bez seniorów – tak według nowych zasad będą bawić się goście - pisze czwartkowa "Rzeczpospolita". Wiceminister rozwoju Olga Semieniuk zapowiada, że nowe wytyczne pojawią się jeszcze w tym tygodniu, a w życie wejdą najpewniej niezwłocznie.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu