Jesteś tutaj: HomeInowrocławHulajnogą do skateparku na ,,legalu”?

Hulajnogą do skateparku na ,,legalu”?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 10 grudzień 2019 16:40
Hulajnogą do skateparku na ,,legalu”? Fot: eurok

Hulajnogi również są wykorzystywane przez wyczynowców, choć są mniej popularne od deskorolek. W inowrocławskim skateparku zdarzają się niekiedy osoby wykonujące tricki na rampach na hulajnogach, ale w świetle regulaminu nie powinno się ich używać.

 

Hulajnoga w skateparku nie jest niczym nadzwyczajnym, w przypadku Inowrocławia mamy dość dziwną sytuację, stąd też do ratusza kierowane są postulaty zmiany zasad. Oficjalnie interpelacje w tej sprawie złożył również radny Marcin Wroński. Jak informuje w odpowiedzi zastępca prezydenta Wojciech Piniewski – Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza infrastrukturą skateparku, zwróci się do producenta urządzeń z pytaniem, czy mogą być wykorzystywane one przez wyczynowych użytkowników hulajnog. Od tej odpowiedzi będą zależeć dalsze działania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu