Jesteś tutaj: HomeInowrocławHulajnogą do skateparku na ,,legalu”?

Hulajnogą do skateparku na ,,legalu”?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 10 grudzień 2019 16:40
Hulajnogą do skateparku na ,,legalu”? Fot: eurok

Hulajnogi również są wykorzystywane przez wyczynowców, choć są mniej popularne od deskorolek. W inowrocławskim skateparku zdarzają się niekiedy osoby wykonujące tricki na rampach na hulajnogach, ale w świetle regulaminu nie powinno się ich używać.

 

Hulajnoga w skateparku nie jest niczym nadzwyczajnym, w przypadku Inowrocławia mamy dość dziwną sytuację, stąd też do ratusza kierowane są postulaty zmiany zasad. Oficjalnie interpelacje w tej sprawie złożył również radny Marcin Wroński. Jak informuje w odpowiedzi zastępca prezydenta Wojciech Piniewski – Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza infrastrukturą skateparku, zwróci się do producenta urządzeń z pytaniem, czy mogą być wykorzystywane one przez wyczynowych użytkowników hulajnog. Od tej odpowiedzi będą zależeć dalsze działania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

« Styczeń 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • PKP ma pomysł na odbudowę kolei do Świecia

    O powrocie pociągów do Świecia, gdzie fragment torów został nawet rozebrany i zagospodarowany pod drogę gminą, mówi się od pewnego czasu. Duże nadzieje daje umieszczenie tej inwestycji w rządowym programie Kolej Plus. Przy okazji prac koncepcyjnych opracowano nawet pewną koncepcję.

  • Prawie co trzeci wypadek w naszym województwie z udziałem pieszych!

    W Sejmie toczą się prace, głównie na Komisji Infrastruktury, nad przygotowanym przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego raportem na temat sytuacji na drogach w 2018 roku. Z opracowania dowiadujemy się, że Polska nadal jest w czołówce jeżeli chodzi o ofiary śmiertelne w Unii Europejskiej, natomiast w kujawsko-pomorskim statystycznie ginie najwięcej pieszych w Polsce.

    Etykiety: piesi

Wiadomości z regionu

Śledź nas