Jesteś tutaj: HomeInowrocławŁowca pedofilów zatrzymał mężczyznę z Inowrocławia

Łowca pedofilów zatrzymał mężczyznę z Inowrocławia

Napisane przez  Paulina Hermann Opublikowano w Inowrocław wtorek, 12 listopad 2019 16:44

Łowca pedofilów pomógł policji znalezieniu i aresztowaniu mieszkańca Inowrocławia oskarżonego o czyny pedofilskie.

Krzysztof Dymkowski dodał na facebooku wpis, w którym poinformował, że zatrzymano mężczyznę, który bardzo chętnie korespondował z „trzynastoletnią dziewczynką”. Pedofil z Inowrocławia umawiał się z „nią” na seks oralny i analny. Na spotkanie przyniósł czekoladę i kwiaty. Doznał szoku, gdy okazało się, że na miejscu była policja.

 

Policja oficjalnie sprawy nie komentuje, wskazując na etap zaawansowania postępowania. Jedynie potwierdza, że sprawa się toczy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

« Styczeń 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Prawie co trzeci wypadek w naszym województwie z udziałem pieszych!

    W Sejmie toczą się prace, głównie na Komisji Infrastruktury, nad przygotowanym przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego raportem na temat sytuacji na drogach w 2018 roku. Z opracowania dowiadujemy się, że Polska nadal jest w czołówce jeżeli chodzi o ofiary śmiertelne w Unii Europejskiej, natomiast w kujawsko-pomorskim statystycznie ginie najwięcej pieszych w Polsce.

    Etykiety: piesi
  • Posłowie Lewicy z trzech województw chcą współpracować na rzecz budowy drogi S-10

    Jutro (środa) zawiązać ma się Parlamentarny Zespół ds. Budowy Drogi S10, którego celem będzie podejmowanie współpracy parlamentarnej na rzecz budowy drogi ekspresowej S-10. Jutro dowiemy się też ilu posłów będzie zainteresowanych pracą w nim, na razie stron sejmowa informuje o akcesie pięciu parlamentarzystów, prawie wszyscy z Lewicy.

Wiadomości z regionu

Śledź nas