Jesteś tutaj: HomeInowrocławOgromna tragedia w Inowrocławiu

Ogromna tragedia w Inowrocławiu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 28 październik 2019 16:05
Ogromna tragedia w Inowrocławiu Fot: Kurier Inowrocławski Ki24.info

W pożarze kamienicy, który wybuch w poniedziałkowe popołudnie zginęła 31-letnia kobieta i trójka jej dzieci. Do tragedii doszło przy ulicy Orłowskiej w Inowrocławiu. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin.

 

Pożar pochłonął życie 3 miesięcznego dziecka oraz dzieci w wieku 4 i 5 lat. Na miejsce zdarzenia udał się wojewoda. Inspektor nadzoru budowlanego wyłączył kamienice z użytkowania, co oznacza, że pozostali lokatorzy nie zostaną na noc. Przyczyny tragedii wyjaśni śledztwo pod nadzorem prokuratury, przy udziale biegły z zakresu pożarnictwa.

 

 

Kamienica ma trzy kondygnacje. Ogień, jak wynika z relacji świadków rozpowszechniał się dość szybko, stąd też tak duża liczba ofiar śmiertelnych.

 

Prezydent Inowrocławia wprowadził w mieście żałobę. Więcej piszemy o tym - tutaj

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu