Jesteś tutaj: HomeInowrocławObiecywali, ale na tym się skończyło

Obiecywali, ale na tym się skończyło

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław niedziela, 28 kwiecień 2013 17:30

2 lipca 2010 kończyła się kampania prezydencka. Obaj kandydaci tego dnia zabiegali o głosy mieszkańców naszego regionu. Bronisław Komorowski wybrał inowrocławskie Solandki, a Jarosław Kaczyński nakielski rynek.

Komorowski krytykował wtedy swoje oponenta między innymi zarzucając mu składanie obietnic wyborczych bez pokrycia. Po czym obecny prezydent stwierdził – Słyszałem, że premier wam obwodnicę już obiecał, więc ten problem mamy z głowy.

 

Wielu inowrocławian w te obietnice uwierzyło. Po prawie trzech latach budowa obwodnicy nawet się nie rozpoczęła, a kilka dni temu minister Sławomir Nowak przyznał, że póki co ta inwestycja nie ma szans na realizacje. Trudno się zatem dziwić społeczności Inowrocławia, że czuje się oszukana przez polityków Platformy Obywatelskiej.

 

Dlatego jutro o godzinie 14 zostanie (poniedziałek) zablokowany ruch na skrzyżowaniu ulic Staszica, Górniczej i Poznańskiej.

Udział w proteście wezmą władze miasta i wielu radnych. Wszyscy zachęcają inowrocławian do licznego udziału w proteście. Przyjdź i pomóż walczyć o obwodnicę – zachęca po przez jeden z  portali społecznościowych przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Marciniak

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski
  • Zawisza ma poważnego partnera

    Polski Koncern Naftowy Orlen będzie partnerem klubu Zawisza Bydgoszcz. Największy gracz na polskim rynku naftowym będzie wspierał zarówno drużynę seniorów oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

Wiadomości sportowe

« Listopad 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Wiadomości z regionu

Śledź nas