Jesteś tutaj: HomeInowrocławW zbiorniku wodnym tez można się utopić

W zbiorniku wodnym tez można się utopić

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 24 styczeń 2019 14:25

Straż Miejska z Inowrocławia przestrzega przed poruszaniem się po zamarzniętych zbiornikach wodnych. Cienka warstwa lodu może w każdej chwili pęknąć, tworzą zagrożenie dla życia. Takie zbiorniki wodne mieszczą się w Parku Solankowym.

 

W ostatnim czasie operator miejskiego monitoringu zauważył jak młode osoby weszły na pokrywę lodową jednego ze zbiorników z Parku Solankowym. Na miejsce skierowano patrol, ale już przed przybyciem strażników miejskich, młode osoby oddaliły się z miejsca. Na szczęście nie doszło do bezpośredniego zagrożenia życia.

 

Lód na stawie może stworzyć poważne zagrożenie.

W ostatnim czasie operator miejskiego monitoringu zauważył jak młode osoby weszły na zamarzniętą pokrywę lodu na stawie przy grillu w Parku Solankowym. Przed przybyciem patrolu osoby te zdążyły się oddalić. Pamiętajmy o zagrożeniu, ponieważ cienka warstwa lodu na zbiorniku wodnym może być bardzo niebezpieczna i stworzyć zagrożenie dla życia i zdrowia.

Opublikowany przez Straż Miejska Inowrocław Środa, 23 stycznia 2019

 

Straż Miejska w Inowrocławiu uczula jednak, że tego typu zachowania są bardzo ryzykowne.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

    18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

    Etykiety: piłka nożna
  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

« Grudzień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Wiadomości z regionu

Śledź nas