Jesteś tutaj: HomeInowrocławW zbiorniku wodnym tez można się utopić

W zbiorniku wodnym tez można się utopić

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 24 styczeń 2019 14:25

Straż Miejska z Inowrocławia przestrzega przed poruszaniem się po zamarzniętych zbiornikach wodnych. Cienka warstwa lodu może w każdej chwili pęknąć, tworzą zagrożenie dla życia. Takie zbiorniki wodne mieszczą się w Parku Solankowym.

 

W ostatnim czasie operator miejskiego monitoringu zauważył jak młode osoby weszły na pokrywę lodową jednego ze zbiorników z Parku Solankowym. Na miejsce skierowano patrol, ale już przed przybyciem strażników miejskich, młode osoby oddaliły się z miejsca. Na szczęście nie doszło do bezpośredniego zagrożenia życia.

 

Lód na stawie może stworzyć poważne zagrożenie.

W ostatnim czasie operator miejskiego monitoringu zauważył jak młode osoby weszły na zamarzniętą pokrywę lodu na stawie przy grillu w Parku Solankowym. Przed przybyciem patrolu osoby te zdążyły się oddalić. Pamiętajmy o zagrożeniu, ponieważ cienka warstwa lodu na zbiorniku wodnym może być bardzo niebezpieczna i stworzyć zagrożenie dla życia i zdrowia.

Opublikowany przez Straż Miejska Inowrocław Środa, 23 stycznia 2019

 

Straż Miejska w Inowrocławiu uczula jednak, że tego typu zachowania są bardzo ryzykowne.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Poczta Polska gratuluje Zawiszy awansu

    Za naszym pośrednictwem gratulacje z okazji awansu Zawiszy do IV ligi złożył dyrektor Regionu Bydgoszcz Poczty Polskiej Karol Górski. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej Poczta Polska wyemitowała znaczek i kartkę pocztową poświęconą bydgoskiemu Zawiszy.

  • Zawisza ,,gromiąc” żegna się z okręgówką

    Już przed meczem było wiadome, że jego wynik nie będzie miał specjalnego znaczenia, bowiem Zawisza awans do IV ligi wywalczył już kilka tygodni temu. Było to jednak pożegnanie z V ligą i wokół tego pożegnania budowano cały spektakl. Można jednak powiedzieć, że Zawisza w dobrym stylu pożegnał się z okręgówką.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

« Czerwiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.