Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław z fotoradarów słynie

Inowrocław z fotoradarów słynie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 15 kwiecień 2013 16:49

Kilka tygodni temu o Inowrocławiu było głośno za sprawą fotoradaru straży miejskiej przypominającego śmietnik. Wczoraj w interencie pojawiła się prawie 20 minutowy materiał słynnego w całej Polsce łowcy fotoradarów poświęconego stolicy Kujaw Zachodnich.

 

W materiale pojawia się zarzut stosowania urządzenia niezgodnie z instrukcją obsługi, czyli pod złym kątem, z kolei antena urządzenia wycelowana jest w kierunku metalowych znaków. To zdaniem autora materiału, jak wynika z instrukcji urządzenia może fałszować pomiar.

 

Na nagraniu pokazywanych jest wiele przypadków, w których radar może oszukiwać kierowców. Ruch Nowy Inowrocław zapowiedział, że będzie domagał się od komendanta straży rozliczenia tej sprawy.

 

Oglądając film zauważamy także, jak pilnujący radaru strażnik spaceruje w krzakach, co tylko może negatywnie wpłynąć na prestiż miasta.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu