Jesteś tutaj: HomeInowrocławMłodzi z PiS-u proponowali pracę

Młodzi z PiS-u proponowali pracę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 14 kwiecień 2013 13:28

Bezrobocie w Inowrocławiu wynosi prawie 25%, wielu młodych wyjeżdża za granicę. Jedyną szansą na znalezienie pracy może być koszenie trawy, co proponowała młodzieżówka PiS w ramach happeningu.

W ten sposób młodzi działacze tej partii chcieli pokazać, że Inowrocław to miasto bez perspektyw dla młodych i przypomnieć prezydentowi Ryszardzie Brejzie obietnice znalezienia inwestorów.

 

Nie pojawiają się w Inowrocławiu nowi inwestorzy zainteresowani budowaniem zakładów przemysłowych, a te zakłady, które istnieją systematycznie zwalniają pracowników. Nowe miejsca pracy, jak zapewniał prezydent Inowrocławia miały powstać w strefie gospodarczej. Pierwsze efekty otwarcia strefy miały być widoczne już po kilku miesiącach. Do dziś w strefie nic się nie dzieje – wyjaśnia Magdalena Baisńska, rzecznik PiS w Inowrocławiu.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu