Jesteś tutaj: HomeInowrocławNa razie brak konkretów w sprawie DK 15 i 25

Na razie brak konkretów w sprawie DK 15 i 25

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 12 kwiecień 2013 15:50

O ile w ciągu najbliższych lat jest szansa, że GDDKiA zakończy realizację obwodnicy Inowrocławia, o tyle kwestia rozbudowy dróg krajowych nr 15 na Toruń i 25 na Bydgoszcz nie jest zbyt pewna.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych informuje, że nie obecnie konkretnych harmonogramów dotyczących przebudowy obu dróg. GDDKiA wyjaśnia, że na chwilę obecną nie ma określonej nawet specyfikacji, czy mają być to drogi o paramentach dróg ekspresowych, ile zawierać będą pasów ruchu oraz czy zakładają budowę obwodnic, co może być szczególne ważne w przypadku DK 25, gdzie mówi się o budowie obwodnicy Nowej Wsi Wielkiej i Złotnik Kujawskich.

 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wyjaśnia, że na decyzje o ewentualnych inwestycjach do roku 2020 należy poczekać do czasu określenia funduszy krajowych i europejskich w ramach rządowego programu budowy dróg krajowych na lata 2014-2020.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu