Jest to linia funkcjonująca tylko od poniedziałku do piątku.
Przebieg trasy:
Dworzec PKP – Dworcowa/Grabskiego – Dworcowa/Kasprowicza – Laubitza/ Dworcowa – Jacewska/Toruńska- Jacewska/Glinki – Jacewska/Bursztynowa- Św. Ducha/Długa – Krzywoustego/Św. Ducha – Krzywoustego/Jagiellońska – Ziarniaka – Krzywoustego/Czarnieckiego – Św. Ducha/Glinki – Jacewska/Os. Toruńskie – Laubitza/Orłowska – Dworcowa/Laubitza – Dworcowa/ Kopernika – Dworcowa/Metalowców – Szklarska – PKP końcowy