Jesteś tutaj: HomeInowrocławKandydaci na prezydenta Inowrocławia spotkali się w sądzie

Kandydaci na prezydenta Inowrocławia spotkali się w sądzie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 01 październik 2018 17:58

Przez długie lata prezydent Ryszard Brejza blisko współpracował z Ireneuszem Stachowiakiem, który pełnił funkcję jego zastępcy. W poniedziałek Brejza ze Stachowiakiem spotkali się w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy. Komitet prezydenta w swoim oświadczeniu tłumaczy, iż swoimi nieprawdziwymi wypowiedziami kandydat PiS-u  podważa wiarygodność włodarza miasta.

 

Sąd przeprowadził postępowanie w trybie wyborczym z powództwa Porozumienia Brejzy przeciwko Ireneuszowi Stachowiakowi. Nie wiemy jednak jaki był finał tego postępowania oraz o było przedmiotem sporu. Z uwagi na późną godzinę wydania orzeczenia, dopiero we wtorek będzie możliwe ujawnienie wyniku postępowania. O swojej wygranej informuje natomiast Porozumienie Brejzy wskazując jednocześnie przyczyny sporu.

 

Oświadczenie KWW Porozumienie Brejzy

 

Sam proces toczył się trochę jakby w tajemnicy, bowiem żadna ze stron nie zaprosiła mediów. Do sprawy wrócimy jutro.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.