Jesteś tutaj: HomeInowrocławRadna chce aby Inowrocław zdobył Facebooka

Radna chce aby Inowrocław zdobył Facebooka

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 26 marzec 2013 17:24

Liczące prawie 80 tys. miasto Inowrocław póki co nie ma oficjalnego FanPage w serwisie Facebook. Co prawda istnieje wiele amatorskich stron, jednakże żadna z nich nie nosi statusu oficjalnej Urzędu Miasta Inowroclawia.

Użytkownicy internetu chętniej sięgają po luźne w formie informacje wyświetlające się na ich koncie na Facebooku niż do suchych informacji na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Można byłoby publikować ważne informacje np. o utrudnieniach czy awariach, o ciekawych imprezach czy inicjatywach – interpelowała na wczorajszej sesji Rady Miejskiej radna Magdalena Łośko.

 

Z tej formy kontaktu z mieszkańcami od dobrych trzech lat korzystają władze Bydgoszczy. FanPage grodu Kazimierza Wielkiego polubiło już prawie 6,5 tys. internautów. Mieszkańcy dzięki temu mogą się dowiedzieć o najważniejszych wydarzeniach z miasta, wyrazić o nich opinie,

W moim przekonaniu jest to dobry sposób, aby budować markę miejską i pozytywny wizerunek miasta. To tani i skuteczny sposób komunikowania się z mieszkańcami, który jednocześnie może promować miasto – dodaje radna Łośko.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu