Jesteś tutaj: HomeInowrocławTężnia w Solankach szykowana jest do remontu

Tężnia w Solankach szykowana jest do remontu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 17 styczeń 2018 16:57

Inowrocławski ratusz ogłosił przetarg na wykonanie remontu tężni nr 5 w Parku Solankowym. Wartość zamówienia według szacunków przekroczy 30 tys. euro.

Zgodnie z warunkami zamówienia wykonawca będzie musiał wymienić wszystkie przęsła drewniane oraz ruszt drewniany. Dodatkowo wymienione powinny zostać tarniny. Zainteresowane wykonaniem prac podmioty powinny złożyć ofertę do 23 stycznia, czyli najbliższego wtorku.

 

Remont tężni wpisuje się w zaplanowane prace związane z rewitalizacją Solanek. W połowie ubiegłego roku rozpisany został przetarg na remont elewacji drewnianych wież – prace budowlane mogą ruszyć już wiosną.

 

W dalszej kolejności wymienione mają zostać chodniki wraz z podbudową, które ulegają degradacji z powodu ruchu pojazdów oraz warunków atmosferycznych. Planowany jest również remont alejek.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Związkowcy grożą, że maturzyści mogą nie zostać sklasyfikowani

    Wczoraj informowaliśmy o stanowisku Międzyszkolnego Komitetu Strajkowego, który zadeklarował, że maturzyści nie muszą się obawiać o wystawienie ocen końcowych, bez których nie będą w maju mogli przystąpić do matur. Wieczorem tę deklarację zdementowały związki zawodowe. Oznacza to, że maturzyści nie mogą spać spokojnie.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Komitet Strajkowy: Uczniowie będą sklasyfikowani

    Przed świętami zawiązał się w Warszawie Międzyszkolny Komitet Strajkowy pracowników oświaty, który dzisiaj podjął decyzję o tym, że maturzyści otrzymają oceny końcowe, jednocześnie jego przedstawiciele krytykowali rząd za brak rzeczowej woli dialogu. Najważniejsze dla maturzystów jest jednak to, że otrzymają oceny końcowe i będą mogli przystąpić w maju do matur.

    Etykiety: strajk nauczycieli

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.