Jesteś tutaj: HomeInowrocław

Inowrocław to małe miasteczko?

Napisane przez czwartek, 30 lipiec 2015 00:15

W sobotę Inowrocław promował się na antenie Polskiego Radia jako organizator imprezy Lato z Radiem. Emocje do dzisiaj budzi jednak występ rzeczniki prezydenta Inowrocławia Agnieszki Chrząszcz, która stwierdziła, że Inowrocław to małe miasteczko.

Czy dwoje inowrocławskich radnych łamie prawo?

Napisane przez wtorek, 28 lipiec 2015 14:13

Prawo o ustroju sądów powszechnych zakazuje łączenia funkcji ławnika sądowego i radnego gminnego. Zdaniem radnego powiatowego Jacka Olecha – prawo w tym zakresie łamie dwóch radnych miejskich: Lidia Stolarska i Jarosław Kopeć.

Komisja Europejska wyszła do inowrocławian

Napisane przez niedziela, 26 lipiec 2015 19:34

W sobotę podczas inowrocławskiego koncertu Lata z Radiem, swoją strefę przygotowało Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Celem inicjatywy było przybliżenie obywatelom tematyki funkcjonowania Unii Europejskiej i jej organu jakim jest Komisja Europejska.

Ratusz opublikował w gazecie wywiad sponsorowany

Napisane przez sobota, 25 lipiec 2015 16:02

Oglądalność nośników, które opozycja popularnie nazywa ,,ratuszowym koncernem medialnym” wydaje się tak ograniczona, że inowrocławski ratusz zdecydował się napisany przez urząd wywiad opublikować odpłatnie (za pieniądze podatników) w znacznie poczytniejszej ,,Gazecie Pomorskiej”. Dla gazety jednak żadne pieniądze nie śmierdzą.

Senacki projekt zmiany ustawy o samorządzie powiatowym czeka na I czytanie w Sejmie. Spodziewać się można, że pod obrady Sejmu trafi najprawdopodobniej jesienią, z powodu zaplanowanych na sierpień wakacji parlamentarnych. Daje to szansę prezydentowi Ryszardowi Brejzie, na przekonanie do poparcia parlamentarzystów z okręgu.

Człowiek Brejzy znajdzie się na liście wyborczej PiS

Napisane przez czwartek, 23 lipiec 2015 13:25

Maciej Szota – w poprzedniej kadencji wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Inowrocławiu ma być kandydatem listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu, w ramach koalicji z Solidarną Polską. Oficjalnie nie wiemy jednak z którego będzie stratował miejsca, nieoficjalnie mówi się o szóstej pozycji.

Do Inowrocławia PO chce zesłać senatora Kobiaka

Napisane przez środa, 22 lipiec 2015 00:53

Najprawdopodobniej rekomendację Platformy Obywatelskiej do startu na senatora w okręgu obejmującym Inowrocław i powiat nakielski otrzyma senator Andrzej Kobiak, który obecnie reprezentuje bydgoszczan. Nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, że Platforma Obywatelska obawia się, że w Bydgoszczy mógłby przegrać z kandydatem PiS Markiem Gralikiem.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Reklama społeczna:

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.