Jesteś tutaj: HomeBydgoszczAutobusy KDD Trans bez widocznego numeru bocznego

Autobusy KDD Trans bez widocznego numeru bocznego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 21 styczeń 2016 00:14

Na liniach autobusowych przejętych ostatnio przez przewoźnika KDD Trans, niektóre autobusy nie mają wywieszonego w widocznym miejscu, wewnątrz pojazdu, numeru bocznego. Utrudnia to zakup biletu za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash, której użytkowanie jest przewidziane w zasadach korzystania z usług komunikacji miejskiej w Bydgoszczy.

 

SkyCash to aplikacja na telefony komórkowe i tablety, która umożliwia zakup biletów m.in. w bydgoskiej komunikacji miejskiej. Rozwiązanie to wydaje się wygodne w szczególności dla osób korzystających z jednorazowych biletów, gdyż wystarczy mieć przy sobie urządzenie mobilne. Z racji, iż cały czas siatka dystrybucji biletów budzi zastrzeżenia, aplikacja SkyCash ułatwia części bydgoszczan życie.

 

Wystarczy wpisać numer linii i numer autobusu, aby zakupić bilet. I tutaj zaczynają się schody, bowiem niektóre autobusy przewoźnika KDD Trans (konkurencyjny wobec MZK, który obsługuje m.in. linie 51, 58 i 56), nie ma w pojeździe widocznego numeru bocznego, który powinien być naklejony dokładnie za kabiną kierowcy. Numer boczny jest widoczny tylko na przedzie pojazdu, co znacznie utrudnia jego dostrzeżenia, a po wejściu do autobusu jest właściwie niemożliwe.

 

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Bydgoszczy o pilną interwencję w tej sprawie.

 

Uzupełnienie: (godzina 12:30)

ZDMiKP poinformował nas, że po naszej interwencji, przewoźnik uzupełnił brakujące numery boczne w pojazdach.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

  Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

 • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

  Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

 • Jedna trzecia łóżek przygotowanych dla pacjentów z COVID-19 jest zajęta

  Dysponujemy około 6,3 tys. łóżek szpitalnych oraz ponad 800 respiratorami dla osób chorych na COVID-19, ale liczbę tego sprzętu możemy jeszcze zwiększyć - zapewnił rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz komentując sobotnie statystyki dotyczące epidemii.

  Etykiety: covid19
 • O tym, że dziennie będzie ponad tysiąc zachorowań pisaliśmy już w sierpniu

   W ostatnich dniach w Polsce stwierdzano ponad tysiąc zachorowań na COVID-19, co było wskazaniami rekordowymi i mogło być również elementem sensacji medialnej. O tym jednak, że takich wzrostów zachorowań w tym okresie należy się spodziewać pisaliśmy już w sierpniu. Wspominamy o tym, nie po to, aby się chwalić, lecz w celu wyjaśnienia, że nie dzieje się obecnie nic nadzwyczajnego.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu