Jesteś tutaj: HomeBydgoszczAutobusy KDD Trans bez widocznego numeru bocznego

Autobusy KDD Trans bez widocznego numeru bocznego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 21 styczeń 2016 00:14

Na liniach autobusowych przejętych ostatnio przez przewoźnika KDD Trans, niektóre autobusy nie mają wywieszonego w widocznym miejscu, wewnątrz pojazdu, numeru bocznego. Utrudnia to zakup biletu za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash, której użytkowanie jest przewidziane w zasadach korzystania z usług komunikacji miejskiej w Bydgoszczy.

 

SkyCash to aplikacja na telefony komórkowe i tablety, która umożliwia zakup biletów m.in. w bydgoskiej komunikacji miejskiej. Rozwiązanie to wydaje się wygodne w szczególności dla osób korzystających z jednorazowych biletów, gdyż wystarczy mieć przy sobie urządzenie mobilne. Z racji, iż cały czas siatka dystrybucji biletów budzi zastrzeżenia, aplikacja SkyCash ułatwia części bydgoszczan życie.

 

Wystarczy wpisać numer linii i numer autobusu, aby zakupić bilet. I tutaj zaczynają się schody, bowiem niektóre autobusy przewoźnika KDD Trans (konkurencyjny wobec MZK, który obsługuje m.in. linie 51, 58 i 56), nie ma w pojeździe widocznego numeru bocznego, który powinien być naklejony dokładnie za kabiną kierowcy. Numer boczny jest widoczny tylko na przedzie pojazdu, co znacznie utrudnia jego dostrzeżenia, a po wejściu do autobusu jest właściwie niemożliwe.

 

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Bydgoszczy o pilną interwencję w tej sprawie.

 

Uzupełnienie: (godzina 12:30)

ZDMiKP poinformował nas, że po naszej interwencji, przewoźnik uzupełnił brakujące numery boczne w pojazdach.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • II Memoriał Ireny Szewińskiej odbędzie się w sierpniu

  Dokładnie jutro (30 maja) miał się rozpocząć na stadionie Zawiszy II Memoriał poświęcony, chyba największej polskiej lekkoatletce Irenie Szewińskiej. Z powodu pandemii koronawirusa zawody w tym terminie nie mogły się odbyć, pojawiło się też ryzyko, że w tym roku w Bydgoszczy nie będzie żadnych zawodów lekkoatletycznych, ale dosłownie przed kilkunastoma godzinami wyznaczono nowy termin.

 • Zawisza i Polonia w tym sezonie wrócą jeszcze na boisko

  Od pewnego czasu wiemy już, że rozgrywki piłkarskiej IV ligi zostały zakończone w sezonie 2019/2020 z powodu epidemii COVID-19. Cały czas nie było jednak wiadomo co z okręgowym Pucharem Polski. Te rozgrywki mają zostać dokończone w lipcu. Stawką rozgrywek okręgowych jest możliwość gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10
 • Unia Europejska planuje wyemitować obligacje na ożywienie gospodarki po wirusie

  Czas wrócić do rozmów o nowym budżecie Unii Europejskiej na lata 2021-2027, rozmowy te zostały przesunięte z uwagi na epidemię COVID-19, która ściągnęła główną uwagę przywódców państw UE. Pandemia uderza również w gospodarki, stąd też Unia musi uzgodnić budżet, który pozwoli ożywić gospodarkę.

  Etykiety: Unia Europejska
 • Sprzedaż i zakup samochodu zgłosimy przez internet

  Po tym jak w ramach jednego z pierwszych etapów odmrażania gospodarki otwarte zostały Urzędy Miast i Starostwa Powiatowe, pojawiły się przed nimi kolejki osób chcących zarejestrować samochód lub zgłosić jego zakup. Te czynności można wykonać jednak zdalnie bez wychodzenia z domu.

Wiadomości z regionu