Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWybierz Bydgoszczanina Roku 2012

Wybierz Bydgoszczanina Roku 2012

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 24 grudzień 2012 01:44

Od dzisiaj do przyszłego wtorku (1 stycznia 2013) trwa głosowanie na Bydgoszczanina Roku 2012. W plebiscycie bierze udział czterech kandydatów zgłoszonych przez naszych czytelników.

 

- Janusz Zemke – Poseł do Parlamentu Europejskiego. Za całokształt działalności na rzecz Bydgoszczy i regionu.

- Krystian Frelichowski – lider środowiska Gazety Polskiej w Bydgoszczy. Za determinację w jednoczeniu środowisk patriotycznych nad Brdą.

- ks. Roman Kneblewski – proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zaangażowany w szerzenie wartości patriotycznych, głównie wśród młodzieży.

- Robert Szatkowski - Prezes Stowarzyszenia Bydgoski Wyszogród, organizator Festynów Historycznych. Wspiera rozwój turystyki, wypromował oraz przywrócił zapomnianą historię Wyszogrodu, Książęcego Grodu w Fordonie. Miłośnik turystyki wodnej , aktywny działacz na rzecz budowy Bulwarów nad Wisłą w Fordonie.

 

Głosowanie odbywa się w serwisie Facebook, pod adresem - www.facebook.com/questions/380163072078675/

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Emocjonująca noc wyborcza

    O godzinie 21:00 poznaliśmy wyniki wyborów exit pols, które jak pokazywały wcześniejsze wybory wcale nie muszą odzwierciedlać ostatecznych wyników. Dawały one PiS-owie samodzielną większość. Czy tak będzie dowiemy się nad ranem, bowiem pojawiają się ibfornacje, że do większości może brakować.

  • Pierwsze reakcje po ogłoszeniu wyników wyborów

    Zapraszamy tuż przed godziną 21:00 na naszą transmisje na żywo.

Wiadomości z regionu

Śledź nas