Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCyrk JUREMIX w Bydgoszczy

Cyrk JUREMIX w Bydgoszczy

Napisane przez  B.B. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 10 listopad 2012 12:14

Od 9 listopada (piątek) możemy odwiedzać seanse jednego z największych cyrków w Polsce. Spektakl zatytułowany – Cyrkowe SHOW, w którym przewidziani są artyści z programu MAM TALENT będzie trwać aż 2 godziny. Cyrk swoje seanse zaprezentuję 9,  10  i 11 listopada o godzinie 14:00.

 

Cyrk  JUREMIX powstał na przełomie 2005 roku, dynamiczny rozwój i konsekwentna praca pozwoliły nam na osiągnięcie wiodącej pozycji na europejskim rynku cyrkowym. Wieloletnia współpraca umożliwia nam pozyskiwanie dobrych rzetelnych artystów, którzy niewątpliwie są gwarantami jakości. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z wieloma osobami, cyrkami, klubami, restauracjami oraz dyskotekami z całej EUROPY – między innymi Polski, Belgii, Rosji, Niemiec.

 

Nasz cyrk posiada największy wybór artystów  w Polsce.  W naszej ofercie znajdziesz również artystów klasy międzynarodowej którzy podniosą renomę show.

 

Głównymi atrakcjami tego dnia jest: Magiczna skrzynia, Tresura pudli, Tresura gołębi, Żonglerka, Siłacz, Numery napowietrzne, Mechaniczna lalka, Popcorn (clownada), Pokazy taneczne, Pokazy gigantycznych baniek mydlanych, Hula-Hop (półfinalistka 2 edycji programu  „MAM TALENT”), Bajka o Kopciuszku.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

Reklama społeczna:

  • Czerwona linia ochrony marszałków oraz ciągły brak wydruków głosowań

    W trosce o ,,jakość debaty” przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober z PSL zakazał zbliżania się fotoreporterom i kamerzystom na merytorycznych punktach do miejsca, gdzie przesiadują marszałkowie. Radni województwa z Bydgoszczy do dzisiaj nie mogą się jednak doprosić publikowania w internecie wydruków z głosować, a co dopiero już mówić o możliwości oglądania retransmisji z obrad.

  • ZIT zatwierdzony przez Komitet Sterujący

    Dzisiaj odbyło się posiedzenie Komitetu Sterującego ZIT, na którym jak informuje nas bydgoski ratusz, jednogłośnie zaakceptowano treść nowego porozumienia. Uroczyste jego podpisanie zaplanowano na 29 czerwca, gdyż w tej sprawie będą musiały wypowiedzieć się też niektóre rady gmin, w tym Rada Miasta Bydgoszczy.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.