Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPESA i PKO BP na wspólnym spocie reklamowym

PESA i PKO BP na wspólnym spocie reklamowym

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 03 marzec 2014 19:22

Reklamując swoją ofertę dla korporacji PKO Bank Polski wykorzystuje wizerunek swojego klienta, fabryki PESA Bydgoszcz oraz jej prezesa Tomasza Zaboklickiego. W spocie pojawiają się malownicze ujęcia przedstawiające mosty kolejowe na Jachcicach.

-  Historia naszych zakładów sięga 1851 roku, kiedy to pierwsza linia kolejowa połączyła Berlin z Bydgoszczą – wypowiada się w reklamówce prezes PESA Tomasz Zaboklicki.

 

Zobacz spot:

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Nasz bohater!

  We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

  Etykiety: Jacek Góralski
 • Zawisza ma poważnego partnera

  Polski Koncern Naftowy Orlen będzie partnerem klubu Zawisza Bydgoszcz. Największy gracz na polskim rynku naftowym będzie wspierał zarówno drużynę seniorów oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

Wiadomości sportowe

 • Premier wygłosił expose, posłowie pytali, a później Sejm udzielił wotum

  Wtorek w Sejmie był ważnym dniem, zarówno dla nowego, a właściwie starego premiera Mateusza Morawieckiego, który wygłosił expose przed drugą kadencją rządu Prawa i Sprawiedliwości, ale też dla debiutantów w Sejmie, bowiem wielu z nich pierwszy raz miało okazję zabrać głos z mównicy.

 • Znamy projekt budżetu województwa na 2020 rok

  Do połowy listopada organy wykonawcze samorządów musiały zaprezentować projekt budżetu na 2020 rok. Przy tej okazji rozgorzała dyskusja o skutkach obniżki podatku PIT dla samorządów, w przypadku województw udział w podatku PIT jest symboliczny, bowiem wynosi około 1%, stąd też w dyskusji o budżecie Województwa Kujawsko-Pomorskiego na 2020 rok, ten wątek zostanie pominięty.

  Etykiety: Piotr Całbecki

Wiadomości z regionu

Śledź nas