Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPodróżujących do Warszawy czekają trudne miesiące

Podróżujących do Warszawy czekają trudne miesiące

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 08 listopad 2017 16:52

W ostatnim czasie podróż pociągiem do Warszawy się wydłużyła, wszystko za sprawą prac remontowych na linii kolejowej nr 18 pomiędzy Toruniem – Włocławkiem – Kutnem. Średni czas podróży wydłużył się o około 40-60 minut. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że od połowy grudnia będzie jeszcze gorzej, bowiem część pociągów będzie jeździć objazdami przez Iławę.

Zaawansowanie prac modernizacyjnych sprawi, że ograniczyć będzie trzeba przepustowość na odcinku Toruń – Kutno. Najprawdopodobniej mniej więcej połowa pociągów na trasie Bydgoszcz – Warszawa, w Toruniu zamiast jechać na południe w kierunku Kutna, będzie kierowana na północny-wschód przez Jabłonowo Pomorskie do Iławy, gdzie następnie do stolicy pociąg pojedzie magistralą Trójmiasto – Warszawa.

 

W nowym rozkładzie jazdy pociąg TLK Noteć relacji Szczecin – Bydgoszcz – Warszawa, zostanie natomiast skierowany trasą przez Inowrocław.

 

Nowe rozkłady obowiązywać będą od połowy grudnia, stąd też w ciągu najbliższych dniach powinny zostać publicznie ogłoszone.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” dziękuje za 1% podatku

    W pierwszym kwartale bieżącego roku Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” apelowało do swoich sympatyków o przekazywanie 1% podatku, przy rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym, na cele związane ze szkoleniem dzieci i młodzieży. Łącznie Zawisza otrzymał w ten sposób 8755 zł. Dzisiaj darczyńcom dziękuje za to Zarząd Klubu.

  • Co słychać u Wisły Fordon i innych dawnych rywali Zawiszy

    Zakończyły się rozgrywki A-klasy w 2017 roku. Jak można było się spodziewać dzisiaj wicelider, Fala Świekatowo, pokonała bez większych problemów na wyjeździe Myśliwiec Gostycyn, liderem przynajmniej do wiosny pozostanie jednak Zawisza Bydgoszcz z dwoma punktami przewagi nad Falą.

Wiadomości sportowe

Baba Jaga

Kosma Złotowski

Wiadomości z regionu

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.