Jesteś tutaj: HomeEurowyboryWypromujemy najaktywniejsze gminy

Wypromujemy najaktywniejsze gminy

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 19 maj 2014 18:05

,,Gmina świadoma swoich praw” – pod takim tytułem redakcja Portalu Kujawskiego organizuje konkurs dla samorządów z zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego do 50 tys. mieszkańców. Zwycięży gmina, której mieszkańcy najbardziej świadomie skorzystają ze swoich praw wyborczych.

 

Jak pokazuje praktyka, w najmniejszych gminach frekwencja bywa najmniejsza. Chcemy zaktywizować mieszkańców tych najmniejszych społeczności, do pójścia w najbliższą niedzielę do urn, oferując ich władzom skromne nagrody w postaci możliwości promocji na naszych łamach (2 tygodnie emisji banera o wymiarach 728x90 px oraz publikacja artykułu sponsorowanego).

 

Gminy o najwyższych frekwencjach w wyborach do Parlamentu Europejskiego będą mogły bezpłatnie skorzystać z powierzchni reklamowych na łamach Portalu Kujawskiego przy promocji imprez w sezonie letnio-jesiennym oraz innych swoich walorów.

 

W misji Portalu Kujawskiego znajduje się bowiem z jednej strony promocja aktywności obywatelskiej, w tym wypadku korzystania z prawa decydowania, o tym kto będzie rządzi. Chcemy także promować walory turystyczne naszego regionu, które często są nam nie znane.

Czynnikiem decydującym o zwycięstwie będą oficjalne komunikaty Państwowej Komisji Wyborczej o frekwencji.

 

Przy tej okazji zachęcamy osoby odpowiedzialne za promocję gmin, do skorzystania z bezpłatnych internetowych materiałów reklamujących wybory, przygotowanych przez Parlament Europejski.

 

Konkurs adresowany jest dla gmin z powiatów: bydgoskiego, nakielskiego, sępoleńskiego, tucholskiego, świeckiego, inowrocławskiego, żnińskiego i mogileńskiego.

 

W razie pytań prosimy o kontakt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Sierpień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.