Jesteś tutaj: HomeEurowyboryApel wyborczy Rady Miasta Bydgoszczy

Apel wyborczy Rady Miasta Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego wtorek, 06 maj 2014 13:41

Na ostatnim posiedzeniu Rady Miasta Bydgoszczy w dniu 30 kwietnia z inicjatywy radnego SLD Jacka Bukowskiego radni przyjęli stanowisko, w którym apelują do mieszkańców o jak największy udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które w Polsce odbędą się w niedzielę 25 maja.

1 maja 2004 roku, dzień wstąpienia Polski do Unii Europejskiej to jeden z najważniejszych dni w naszej narodowej historii. Polacy pokazali w ciągu dziesięciu lat Europie swoją zaradność, pracowitość, dynamizm, czyniąc Polskę aktywnym i pełnoprawnym członkiem europejskiej wspólnoty.

 

25 maja 2014 roku Polacy po raz trzeci w wyborach powszechnych wybiorą swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Gremium to rozstrzyga ważne dla Polski sprawy. Udział przedstawicieli z naszego regionu w pracach w Brukseli i Strasburgu przynosi pozytywne efekty dla województwa kujawsko-pomorskiego i miasta Bydgoszczy.

 

Rada Miasta Bydgoszczy apeluje do mieszkańców Królewskiego Grodu nad Brdą i Wisłą o udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Komentarze

 

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.