Jesteś tutaj: HomeEurowyboryW sobotę Zybertowicz będzie do dyspozycji bydgoszczan

W sobotę Zybertowicz będzie do dyspozycji bydgoszczan

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego piątek, 02 maj 2014 15:27

O godzinie 12:30 przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy prof. Andrzej Zybertowicz kandydujący do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości organizuje majówkę i zaprasza bydgoszczan do bezpośredniego kontaktu.

Planowane są gry i zabawy, m.in. konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, w którym wygrać będzie można książki prof. Zybertowicza z jego osobistą dedykacją. Będzie to jednak przede wszystkim okazja do bezpośredniego dla wyborców i zadania profesorowi pytań.

 

Natomiast na Placu Wolności od godziny 15:00 ma być dostępne stanowisko kandydata PO Jana Vincenta Rostowskiego, gdzie odbywać mają się konkursy patriotyczne dla dzieci. Obecny ma być sam kandydat wraz z senatorem Andrzejem Kobiakiem. Redakcja nie może jednak zapewnić, że będą oni odpowiadali na pytania bydgoszczan, w szczególności dotyczące kwestii upadku Zachemu.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy