Jesteś tutaj: HomeEurowyboryRozdawali flagi – czyli kampania w dniu 2 maja

Rozdawali flagi – czyli kampania w dniu 2 maja

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego piątek, 02 maj 2014 15:10

Przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy w piątek przed południem zrobiło się dość tłoczno, głównie z powodu trwających Mistrzostw Świata w przechodzeniu po linie. Aktywne w tym miejscu były także komitety wyborcze Polski Razem, Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski.

Przedstawiciele Polski Razem oraz Solidarnej Polski stojąc od siebie w odstępie kilku metrów rozdawali mieszkańcom bezpłatnie flagi zachęcając ich do wywieszenia jej w dniu dzisiejszym oraz jutrzejszym (w sobotę obchodzimy Święto Konstytucji 3 maja). Do flag dołączone były informacje poświęcone polskim symbolom narodowym oraz materiały wyborcze.

 

 

Aktywnie przy ulicy Mostowej działali także współpracownicy posła Kosmy Złotowskiego, którzy rozdawali jego ulotki i zachęcali do głosowania na tego kandydata.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy