Jesteś tutaj: HomeEurowyboryPalikota pomysł na kampanie – straszenie PiS-em

Palikota pomysł na kampanie – straszenie PiS-em

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 17 marzec 2014 21:10

Komitet Europa Plus – Twój Ruch opublikował swój pierwszy spot wyborczy, w którym straszą wyborców przed powrotem Prawa i Sprawiedliwości do władzy. Organizacja Janusza Palikota zaczyna tę kampanie zatem od stanowczej grze na emocjach wyborców.

- Pomimo 7 lat rządów Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska PiS jest groźny i może wrócić do władzy – te słowa Janusza Palikota w pełni przedstawiają przesłanie spotu wyborczego komitetu Europa Plus - Twój Ruch. Palikot w oficjalnym spocie pozwala sobie używać słownictwa, które powszechnie uważane może być za obraźliwe – Będą to rządy politycznych knurów.

 

- Nie możemy do tego dopuścić – wzywa wyborców Palikot.

 

Spot zaczyna się jednak od sceny zatrzymania mężczyzny przez Centralne Biuro Antykorupcyjne na oczach rodziny. W kolejnej scenie grupa polityków (zapewne w zamyśle autorów spotu związanych z PiS) będąc pod znacznym wpływem alkoholu bawi się w klubie striptizem, zabawa ta najprawdopodobniej zakończy się bójką. Padają też z ust aktora słowa – Weźmiemy Polaków za mord (słowo niedokończone).


Spot sfinansowany przez KWW Europa Plus Twój Ruch (uwaga momentami wulgarny):


 

Pozostaje tylko pytanie, czy takiej kampanii wyborczej chcą Polacy? Czy w efekcie działalność partii Janusza Palikota nie przyniesie efektu odwrotnego do zamierzonego, czyli sprawi, że Polacy widząc tak niski poziom kampanii wyborczej nie pójdą po prostu do urn.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP