Jesteś tutaj: HomeEurowyboryGowin w czwartek przedstawi lidera listy

Gowin w czwartek przedstawi lidera listy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 03 marzec 2014 22:37

W najbliższy czwartek w Bydgoszczy gościć będzie lider partii Polska Razem Jarosław Gowin. Głównym celem wizyty byłego ministra sprawiedliwości będzie przedstawienie lidera listy tej partii w województwie kujawsko-pomorskim do Parlamentu Europejskiego.

Wizyta Gowina zbiegać się będzie z protestami kujawsko-pomorskich rolników, których jednym z liderów jest działający w tej partii Wojciech Mojzesowicz.

 

- Wizyta Jarosława Gowina nie ma związku z tymi protestami – informuje nas Andrzej Walkowiak, który koordynuje funkcjonowanie struktur Polski Razem w naszym województwie – Ta inicjatywa Wojciecha Mojzesowicza odbywa się poza partią.

 

Przed tygodniem Jarosław Gowin zapowiedział, że liderem listy do Parlamentu Europejskiego w kujawsko-pomorskim będzie osoba związana z regionem – W przeciwieństwie do innych partii nie wystawimy spadochroniarza – deklarował.

 

Wiemy, że listy Polski Razem nie otworzy jednak Wojciech Mojzesowicz. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj