Jesteś tutaj: HomeEurowyboryKandydat PiS oczekuje określenia się liderów Koalicji Europejskiej w sprawie LGBT

Kandydat PiS oczekuje określenia się liderów Koalicji Europejskiej w sprawie LGBT

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego wtorek, 21 maj 2019 22:33

Dokładniej chodzi o określenie się lidera listy KE Radosława Sikorskiego oraz startującego z ostatniego miejsca posła Krzysztofa Brejzy. Do obu kandydatów list otwarty z pytaniami światopoglądowymi skierował radny wojewódzki, kandydat z listy PiS-u Przemysław Przybylski i jak ubolewa, do dzisiaj nie otrzymał odpowiedzi.

List otwarty był odpowiedzią na udzielenie przez prezydenta Bydgoszczy Rafala Bruskiego patronatu na Marszem Równości, na którym obecna była ideologia LGBT.

 

 

- Żeby się określili, czy jeżeli zostaną europosłami z naszego okręgu, to czy będą fundowaniem LGBT z funduszy unijnych oraz czy będą za adopcją dzieci przez pary homoseksualne? Czy będą za seksualizacją dzieci i młodzieży i czy będą za wprowadzeniem euro? To są fundamentalne sprawy, które będą decydować o tym jak będzie wyglądała Unia i nasz region – pyta radny Przemysław Przybylski - Niestety to dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi na list otwarty. On został ponowiony dwukrotnie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja