Jesteś tutaj: HomeEurowyboryRuch Narodowy: Rząd PiS-u bezczelnie kłamie w sprawie roszczeń żydowskich

Ruch Narodowy: Rząd PiS-u bezczelnie kłamie w sprawie roszczeń żydowskich

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego sobota, 18 maj 2019 17:07

Niezbyt licznie, za to głośno i wyraziście – w sobotę przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Bydgoszczy odbyła się pikieta Ruchu Narodowego przeciwko amerykańskiej ustawie 447. Zdaniem wspierających komitet Konfederacji działaczy Ruchu Narodowego, rząd PiS-u nie podejmuje realnych działań, aby uniemożliwić spełnienie żydowskich roszczeń wobec Polski.

Wartość żydowskich roszczeń w czasie pikiety oceniono na ponad 300 mld dolarów, czyli ponad bilion złotych.

 

-Chcieliśmy powiedzieć, że nie godzimy się na płacenie organizacjom żydowskim jakichkolwiek roszczeń. Polska jako największa ofiara II wojny światowej poniosła największe straty, w Warszawie nie pozostał kamień na kamieniu. Inni ludzie w całej Polsce tracili swoje domy bezpowrotnie, Niemcy zbombardowali je do cna, dlaczego mamy płacić organizacjom żydowskim, które mocno oto lobbują? - powiedziano podczas pikiety - Rząd Prawa i Sprawiedliwości bezczelnie kłamie, że Polska nie zapłaci żadnych roszczeń. Polska podpisała deklaracje z Terezina, której rząd Prawa i Sprawiedliwości nie wypowiedział, która daje Żydom prawo do tego, aby swoje majątki utracone, jak oni to nazywają, odzyskiwań. Nie ma tego opcji, Ruch Narodowy wraz z Konfederacją stoi na stanowisku, że nie będziemy płacić żadnych roszczeń.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy