Jesteś tutaj: HomeEurowyboryWiosna ma problem z deszczem

Wiosna ma problem z deszczem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego czwartek, 09 maj 2019 22:39

W czwartek na Placu Teatralnym planowane było otwarte spotkanie z liderem Wiosny Robertem Biedroniem – po godzinie 17:30 na miejscu byli tylko dziennikarze, pojawiały się tez osoby sprawiające wrażenie, jakby przyszły na jakiś event. Po kilku minutach okazuje się, że Biedroń nie dotrze, spotkanie jest odwołane. Zapomniano już jednak odwołać media, czy poinformować o tym w mediach społecznościowych.

 

Robert Biedroń wraz z wolontariuszami pojawił się na chwilę tylko w Łęgnowie. Tam mówił o tym, że prezes Nitro-Chemu nie ma kompetencji i jest to przykład jak rozdzielane są stanowiska w spółkach skarbu państwa za rządów PiS.

 

Obecna na tym spotkaniu liderka kujawsko-pomorskiej listy Wiosny Wanda Nowicka, która mówiła o skażeniach na terenach pozachemowskich, jednocześnie krytykując władze Bydgoszczy i Województwa Kujawsko-Pomorskiego, że zbyt mało w tej sprawie robią.

Wiosna

Wiosna Multistreaming with https://restream.io/

Opublikowany przez Wiosna Biedronia Czwartek, 9 maja 2019

 

Dalej w planie było otwarte spotkanie na Placu Teatralnym. Z racji opóźnienia w trasie i planów wizyty tego dnia w Poznaniu, spotkanie się nie odbyło.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj