Jesteś tutaj: HomeEurowyboryKonfederacja zaprasza na Marsz Normalności i zapowiada konwencję przeciwko LGBT

Konfederacja zaprasza na Marsz Normalności i zapowiada konwencję przeciwko LGBT

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego czwartek, 09 maj 2019 16:00

- Należy skończyć z tym, żeby krzykliwa mniejszość mogła narzucać swoje żądania normalnym ludziom, którzy sobie tego nie życzą. Musimy skończyć z tym terrorem – powiedział dzisiaj Marcin Sypniewski, kandydat Konfederacji, zapowiadając sobotni Marsz Normalności, który będzie kontrą do odbywającego się tego samego dnia Marszu Równości.

- W sobotę o 13 Konfederacja organizuje Marsz Normalności, on rozpocznie się w amfiteatrze przy ulicy Pod Blankami – zapowiada Sypniewski. Marsz zakończy się pod pomnikiem Kazimierza Wielkiego. Marsz Równości zacznie się natomiast o godzinie 14:00, więc pomiędzy tymi zgromadzeniami nie będzie kolizji.

 

- Marsz jest oczywiście odpowiedzią na organizowany w tym samym dniu Marsz Równości, będzie to manifestacja przywiązania do tradycyjnych wartości. Zapraszam na ten marsz wszystkich mieszkańców niezależnie od poglądów politycznych, proszę jedynie o niezabieranie tęczowych flag – mówił Marcin Sypniewski na konferencji prasowej, zorganizowanej razem z liderem listy Konfederacji Krzysztofem Drozdowski.

 

Zapowiedzieli oni również podjęcie zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem uchwały Rady Miasta Bydgoszczy przeciwko ideologii LGBT. Ma być to sprzeciw przeciwko obecności w szkołach wszelkiej maści edukatorów seksualnych.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)