Jesteś tutaj: HomeEurowyborySikorski wraz bydgoskimi samorządowcami częstował drożdżówkami

Sikorski wraz bydgoskimi samorządowcami częstował drożdżówkami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 06 maj 2019 13:16

W poniedziałkowy poranek z kampanią bezpośrednią w centrum Bydgoszczy wyszedł lider listy Koalicji Europejskiej Radosław Sikorski, któremu towarzyszył prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski oraz niektórzy radni PO Rady Miasta Bydgoszczy. Akcja odbywała się w godzinach, gdy ludzie zmierzali do pracy.

- Stawka jest naprawdę wysoka. Bydgoszcz korzysta z funduszy europejskich, ale potrzebuje ich jeszcze więcej – powiedział na briefingu kandydat Radosław Sikorski - Musimy do Brukseli wysłać ekipę, która zna języki, zna Unię Europejską, będzie umiała zawierać dla Polski korzystne kompromisy. Tych warunków nie spełnia partią rządząca, która przez większość czterech lat wdawała się w jałowe konflikty z Unią Europejską, teraz doznawała damasceńskiego przemienienia i chce zmieniać konstytucje i wpisywać Unię Europejską do konstytucji. Ja temu entuzjatyzmowi PiS-u nie wierzę, już raz daliśmy się nabrać w poprzednich wyborach, apeluję żeby nie dać się nabrać znowu.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy