Jesteś tutaj: HomeEurowyboryMajowy weekend to nie przerwa od kampanii wyborczej

Majowy weekend to nie przerwa od kampanii wyborczej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego czwartek, 02 maj 2019 12:55

Długi weekend to dla kandydatów na europosłów równie pracowity okres jak dni powszednie, a dla niektórych nawet bardziej, bowiem odbywające się ,,majówkowe” imprezy to okazja do spotkań indywidualnych z wyborcami. 1 maja kampania toczyła się natomiast głównie wokół stosunku do Unii Europejskiej.

Na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy, gdzie odbywała się Majówka Europejska w ramach 15. lecia Polski w Unii Europejskiej z uczestnikami rozmawiali liderzy listy Koalicji Europejskiej Radosław Sikorski i Krzysztof Brejza.

 

Tego samego dnia w Warszawie przeszedł organizowany przez Konfederację marsz przeciwko Unii Europejskiej - Marsz Suwerenności – Przyjechałem do was z Bydgoszczy, z miasta zabetonowanego kiedyś przez SLD, a dzisiaj przez Platformę – mówił do uczestników lider listy Konfederacji Krzysztof Drozdowski.

 

2 maja kilku kandydatów rozdaje mieszkańcom regionu flagi biało-czerwone. Również 3 maja, Święto Konstytucji będzie zapewne doskonałą okazją do zaprezentowania swoich poglądów.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja