Jesteś tutaj: Home

Rulewski: Dla zdrowia publicznego trzeba ujawnić wszystkie taśmy

Napisane przez  Redakcja / www.wpolityce.pl Opublikowano w Regionalne środa, 10 czerwiec 2015 12:07

Senator Jan Rulewski znany jest z tego, że głosi często poglądy dość oportunistyczne wobec innych polityków Platformy Obywatelskiej. W wywiadzie udzielonym portalowi wPolityce.pl wyraża on przekonanie, że powinno się ujawnić wszystkie taśmy dotyczące tzw. afery podsłuchowej, aby ta sprawa przestała budzić takie emocje, a przy tym służyć grze politycznej oraz móc służyć szantażowaniu osób publicznych.

- Otóż stało się. Bowiem afera taśmowa, to nie tylko przestrzeń prawna, czyli sam fakt podsłuchiwania. Przecież te taśmy wywołują nadal żywe reakcje opinii publicznej. To można porównać z tym, jak ktoś zajrzał przez okno sąsiadów i zobaczył, że sąsiad pije i bije żonę. Trudno wokół tego faktu przejść do porządku dziennego – mówi w wywiadzie udzielonemu portalowi wPolityce.pl senator Jan Rulewski - Trzeba to przeciąć. To zaczyna przypominać mi sprawę lustracji, którą słusznie zrobiliśmy, bo podejrzewaliśmy, że niektóre osoby mogą być uzależnione od agentury, albo od opinii środowiskowej. Nie byli już agentami, ale bali się szantażu i nie mogli w pełni rozwinąć działalności politycznej. (…). Moim zdaniem tak. Jest to potrzebne dla zdrowia publicznego. I trzeba zrobić to jak najszybciej, a nie tuż przed wyborami.

 

Cały wywiad dostępny na stronie - ,,Trzeba to przeciąć. I trzeba zrobić to jak najszybciej”.

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy