Jesteś tutaj: Home

Spełnijmy obywatelski obowiązek

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Regionalne niedziela, 10 maj 2015 00:01

Dzisiaj do godziny 21:00 wybierać będziemy prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Apeluję do czytelników Portalu Kujawskiego o pójście i oddanie głosu zgodnie z własnym sumieniem. W ten sposób poczujmy naszą osobistą odpowiedzialność za przyszłość Polski.

Gdy w 1919 roku w odrodzonej po zaborach Polsce odbywały się wybory parlamentarne, to frekwencja w okręgach wynosiła 70% - 90%. Należy przy tym zauważyć, że niekiedy udział w głosowaniu wiązał się z pewnym wyrzeczeniem, gdyż nie było wówczas tak dużej liczby Obwodowych Komisji Wyborczych jak dzisiaj.

 

Przez dziesiątki lat Polacy walczyli o wolność każdego obywatela o decydowaniu na temat losów wspólnej Ojczyzny. To co kiedyś było niemożliwe, dzisiaj mamy na porządku dziennym. Zachęcam zatem Państwa o wzięcie udziału w wyborach.

 

Więcej: Przydatne informacje na temat wyborów

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy