Jesteś tutaj: Home

Dyskutujmy o patriotyzmie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 15 listopad 2012 20:12

Do oświadczenia przygotowanego przez bydgoskie struktury Ruchu Palikota dotyczącego nowoczesnego patriotyzmu odnosi się Łukasz Religa, redaktor naczelny naszego serwisu.

 

Każdego roku dzień 11 listopada kojarzy się  jednej strony ze wspominkami dotyczącymi kolejnych klęsk narodowych – napisali działacze Ruchu Palikota.

 

Nie zgodzę się z Ruchem Palikota, chociażby z tego powodu, że dzień 11 listopada świętowany jest jako zwycięstwo naszego narodu.  Polska po 123 latach wysiłkiem i poświęceniem wielu patriotów dokonała czegoś wielkiego, odzyskała wolność i niepodległość.  Pamięć o wielkich czynach powinna być inspiracją dla naszego narodu w zmaganiu się z przeciwnościami które przynosi przyszłość – odpowiada Religa.

 

Treść oświadczenia oraz polemiki dostępna na blogu – www.blogi.portalkujawski.pl/religa/2012/rozwazania-na-temat-patriotyzmu/

 

Do wzięcia dyskusji w tej ważnej kwestii zapraszamy także Państwa.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy