Jesteś tutaj: Home

Trwa nabór na staże w Brukseli i Strasburgu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 29 październik 2012 18:44
Relacja uczestników stażu

Europoseł Janusz Zemke zaprasza studentów z województwa kujawsko-pomorskiego na staże w biurach zagranicznych i krajowych.

 

Staże adresowane są do studentów o wysokich osiągnięciach w nauce, aktywnie zaangażowanych w działalność społeczną i obywatelską, którzy nie ukończyli 25 roku życia.

 

 Staż w Parlamencie Europejskim trwa miesiąc, za odbycie którego student otrzyma 1000 Euro. W tym czasie uczestniczyć będzie on w pracach biura poselskiego oraz jednej z komisji, w której udziela się europoseł Janusz Zemke.

 

Podobnie sytuacja wygląda w kwestii staży krajowych, które odbywają się w biurach w: Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu. Ten staż trwa 2 miesiące, a wynagrodzenie za jego odbycie wynosi 200 Euro.

 

Osoby zainteresowane tą ofertą zapraszamy na stronę europosła – www.janusz-zemke.pl

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy