Jesteś tutaj: Home

Kłopotek: Tusk i Rostkowski powinni odejść

Napisane przez  Ł.R. / TOK FM Opublikowano w Regionalne środa, 24 lipiec 2013 11:19

Poseł z naszego regionu Eugeniusz Kłopotek na antenie Radia TOK FM stwierdził, że za to co dzieje się wokół budżetu państwa należało by odwołać ministra finansów i premiera Donalda Tuska, który bezgranicznie zawierzył temu pierwszemu.

Kilka lat temu w moim zakładzie  kiedy dostrzegłem, że moja księgowa prowadzi wirtualną księgowość, wszedłem z dwoma współpracownikami, kazałem odebrać klucze, zapieczętować biuro i tak się skończyła historia jednej pani księgowej. Rostowski przez dłuższy czas prowadził trochę wirtualną księgowość. Tusk bezgranicznie mu zawierzył, a teraz chyba już myśli inaczej – mówił na antenie TOK FM Eugeniusz Kłopotek.

 

Uważa on, że jeżeli polityka rządu, który współtworzy także PSL nie zmieni się, to Platforma Obywatelska przegra wybory z kretesem. Natomiast partia Kłopotka Polskie Stronnictwo Ludowe może mieć problem, aby znaleźć się w Sejmie.

 

Poseł Eugeniusz Kłopotek słynie z tego, że zdarza mu się krytykował własny rząd. Od pewnego czasu nie pobiera pełnego uposażenia poselskiego, gdyż najbardziej sie skupia na kierowaniu Zakładem Doświadczalnym Instytutu Zootechniki w Kołudzie Wielkiej koło Inowrocławia. Z tego powodu nie uczestniczył w posiedzeniu Sejmu na początku lipca, gdy głosowane były dość kontrowersyjne kwestie jak ubój rytualny czy uznanie Zbrodni Wołyńskiej za ludobójstwo. 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.