Jesteś tutaj: Home

10 kandydatów na urząd Prezydenta RP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 10 kwiecień 2020 11:58
Belweder Belweder Fot: KPRP

W Wielki Czwartek po południu, czyli właściwie równo miesiąc przed wyborami, zakończyła się procedura rejestracji kandydatów na prezydenta oraz poznaliśmy ich ostateczną listę. Wybory prezydenckie planowane są 10 maja.

W czwartek Państwowa Komisja Wyborcza rozpatrzyła wnioski czterech kandydatów, ostatecznie decydując się na ich zarejestrowanie.

 

W wyborach planowanych na 10 maja będziemy mogli zatem zagłosować na (kolejność według zgłoszeń do PKW): Władysława Kosiniaka-Kamysza, Szymona Hołownie, Małgorzatę Kidawę-Błońską, Roberta Biedronia, Krzysztofa Bosaka, Andrzeja Dudę, Stanisława Żółtka, Marka Jakubiaka, Mirosława Piotrowskiego oraz Pawła Tanajno.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja