Jesteś tutaj: Home

Dzieje chwały bydgoskiego sportu wyszły do ludzi

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 lipiec 2019 15:48

Od kilku lat przy CWZS funkcjonuje Galeria Sportu Bydgoskiego, pełniące rolę swoistego muzeum sportowego Bydgoszczy. Mieści się ono jednak na obiektach Zawiszy przy ulicy Gdańskiej, co nie jest najlepszą lokalizacją. Przez najbliższe tygodnie okolicznościowa wystawa mieścić się będzie na Moście Staromiejskim w samym sercu Bydgoszczy.

Oficjalne otwarcie wystawy miało miejsce w ostatnią sobotę, w trakcie którego żyjący bydgoscy sportowcy złożyli swoje autografy. Na wystawie o chwale bydgoskiego sportu nie mogło zabraknąć takich legend jak Teresa Ciepły, Irena Szewińska, Zdzisław Krzyszkowiak, czy legenda piłkarskiego Zawiszy Andrzej Brończyk.

 

 

 

Wystawa będzie gościć w tym miejscu jeszcze przez najbliższe tygodnia i będzie miała szansę rzucić się w oczy odwiedzających Bydgoszcz turystów. W sierpniu do Bydgoszczy zjedzie się też wielu lekkoatletów, najlepsi na kontynencie, za sprawą Drużynowych Mistrzostw Europy.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy