Jesteś tutaj: Home

Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę”

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 29 listopad 2018 17:10
Szef drogowców otrzymał od społeczników ,,sieciówkę” Fot: Bartosz Bieliński

Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych przekazało szefowi Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Miejskiej symboliczną ,,kartę miejską”, chcąc go zachęcić do korzystania z transportu zbiorowego Zdaniem Pawła Górnego w ten sposób będzie wstanie zobaczyć, że komunikacja miejska nie funkcjonuje idealnie.

 

- Chcemy zaproponować, aby dyrektor jeździł komunikacją miejską, dlatego dajemy mu symboliczny bilet oraz 256 zł na bilet kwartalny – poinformował Paweł Górny – Wychodzimy z założenia, że nie zdaje sobie on do końca z problemów z jakimi borykają się pasażerowie komunikacji miejskiej, bowiem nie jeździ nią.

 

Górny wskazywał na jeżdżące z opóźnieniami autobusy i tramwaje, problemy z dystrybucją biletów oraz nieskutecznie reagującą na powstałe zdarzenia informacje pasażerską.

 

Symboliczną ,,kartę miejską" wraz z kwotą 256 zł Paweł Górny został w ratuszowej kancelarii.

 

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 157

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów