Jesteś tutaj: Home

Prezydent Bruski promował spacery z psami z bydgoskiego schroniska

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 wrzesień 2018 20:17

Najważniejszym bydgoskim wydarzeniem niedzieli był przyjazd premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosław Kaczyńskiego na konwencję tej partii. Ten dzień urzędujący prezydent, wraz z kandydatami Koalicji Obywatelskiej postanowili przeznaczyć na promocję bydgoskiego schroniska dla zwierząt na Osowej Górze.

- Postanowiliśmy wypromować nasze wspaniałe schronisko dla zwierzą, gdzie pracują wspaniali ludzie, mnóstwo wolontariuszy, którzy zapraszają dla siebie – wyjaśnił prezydent Rafał Bruski - Myślę, że jest to świetny sposób na spędzenia czasu, a równocześnie zapraszamy do adopcji.

 

Prezydent Bruski, wraz z kandydatami oraz posłem Pawłem Olszewskim postanowili zabrać na spacer przebywające w schronisku zwierzaki. Na space psa może zabrać każdy, kto chciałby w ten sposób zrobić coś dla czworonogów, ale mało kto o tym wie. Ta akcja wyborcza miała na celu przypomnienie o tym.

 

Jeszcze w październiku rozpocznie się pierwsza od 26 lat rozbudowa bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy