Jesteś tutaj: Home

Piłkarze Zawiszy mają warunki, których nie ma w klubach grających kilka klas wyżej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 28 wrzesień 2018 00:22

To już trzeci rok odbudowy piłki nożnej na Zawiszy. Zaczynać trzeba było właściwie od zera w B-klasie, gdzie dużym wyzwaniem stało się ułożenie w kilka tygodni składu zespołu. Dzisiaj Zawisza gra już w V lidze, będąc głównym pretendentem do gry w IV lidze Obok sukcesów sportowych, szła jednak również duża praca organizacyjna.

We wtorek odbyło się piątek spotkanie Zawisza Business Club, inicjatywy mającej na celu budowania zaplecza biznesowego wokół klubu. Przy tej okazji podziękowano kolejnym partnerom m.in. firmie Fit Me Up oferującej dietetyczny catering, z którego korzystają piłkarze Zawiszy. Przy tej okazji padło podsumowanie, iż piłkarze niebiesko-czarnych mają warunki, które nie zawsze udaje się uzyskać w klubach I ligi.

 

Podsumowano również wydarzenia wokół klubu z ostatniego miesiąca. Najważniejszą rzeczą jest powrót Zawiszy na stałe do Bydgoszczy. Klub w charakterze gospodarza występuje na stadionie CWZS przy ulicy Sielskiej w Fordonie. Cały czas kwestią otwartą jest to, kiedy Zawisza wróci na Stadion Zawiszy przy ulicy Gdańskiej.

 

W ostatnim czasie Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza podpisało umowę na użyczenie wizerunku reprezentanta Polski Jacka Góralskiego.

 

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 07.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 264

- liczba osób hospitalizowanych, podejrzanych o zakażenie/potwierdzonych – 207

- liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 747

- liczba pobranych próbek – 5020

- liczba zgonów – 2

 

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Dziękujemy Wam