Jesteś tutaj: Home

RyanAir przywróci loty do Szkocji

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 05 wrzesień 2018 16:52
RyanAir przywróci loty do Szkocji Fot: Bartosz Bieliński

Na początku roku irlandzkie linie lotnicze RyanAir zapowiedziały likwidację swojej bazy w stolicy Szkocji Glasgow, co oznaczało likwidację większości lotów tego przewoźnika do tego miasta, w tym również z Bydgoszczy. Dzisiaj RyanAir pochwalił się nową, rekordową siatką na sezon wiosenny, w którym ponownie znalazło się połączenie Bydgoszcz – Glasgow.

 

Od 1 kwietnia w siatce połączeń RyanAir znajdą się poniedziałkowe i piątkowe loty z Bydgoszczy na lotnisko Glasgow-Prestwick. Wylot z Glasgow zaplanowano na godzinę 10.25, przylot do Bydgoszczy na 13.45 czasu lokalnego. Samolot wystartuje z Bydgoszczy o godzinie 14.10 i wyląduje na lotnisku w Glasgow o godzinie 15.40 czasu lokalnego.

 

- Połączenie do Glasgow-Prestwick to dobra wiadomość dla mieszkańców naszego regionu, podróżujących na północ Wysp Brytyjskich. Godziny lotów pozwalają na dogodną organizację podróży, zarówno dla osób przylatujących do kujawsko-pomorskiego w celach turystycznych, rodzinnych, czy biznesowych, jak i pod kątem krótkich citybreaków w Szkocji. Cieszymy się, że nasze lotnisko wpisuje się strategię rozwoju linii lotniczej Ryanair i stanowimy jedną z części tego rekordowego rozkładu lotów na S19 – mówi Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.


Od 31 października RyanAir planuje uruchomić również środowe i niedzielne loty do stolicy Ukrainy Kijowa. Na tej trasie z Bydgoszczy latają już w poniedziałki i piątki samoloty narodowego przewoźnika PLL LOT.

 

RyanAir z Bydgoszczy lata również do: Birmingham, Dublinu, Londynu (lotniska Luton i Stansted) oraz Dusseldorfu.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy