Jesteś tutaj: Home

Szopiński był zbyt asertywny wobec prezydenta. SLD za karę go nie wystawi

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 31 sierpień 2018 14:52

Dzisiaj SLD zaprezentowało swoje listy do Rady Miasta, zaskoczeniem może być nieobecność na nich wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy Jana Szopińskiego, który był w ostatnim czasie jednym z bardziej wyrazistych polityków bydgoskiej lewicy, pokazując asertywność wobec polityki koalicyjnego PO.

Oficjalnie bydgoskie struktury SLD uznały, że Szopiński lepiej sprawdzi się w Sejmiku Województwa. Nie wiadomo jednak czy polityk z tej propozycji skorzysta, bowiem byłoby to w pewnym sensie zesłanie, aby nie krytykował na sesjach Rady Miasta polityki ratusza.

 

Liderem listy w okręgu nr 1 obejmującym m.in. Osową Górę, Miedzyń i Czyżkówko będzie były radny Marek Jeleniewski. Z Leśnego i Bartodziejów wystartuje szef kujawsko-pomorskiego SLD Ireneusz Nitrkiewicz. W Fordonie SLD ponownie stawia na wiceprzewodniczącego Rady Miasta Kazimierza Drozda. W okręgu 4 będzie dotychczasowy radny Tomasz Puławski, zaś w 5 Zdzisław Tylicki. Na Wyżynach listę do Rady Miasta otworzy kandydatka na prezydenta Bydgoszczy Anna Mackiewicz.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy