Jesteś tutaj: Home

Sypniewski: Chce Bydgoszczy wielkiej i nowoczesnej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 30 sierpień 2018 16:52

Dzisiaj swoją kampanie prezydencką zainaugurował Marcin Sypniewski, który zamierza kandydować z komitetu Czas Bydgoszczy. Jego inaugurację poprzedziły dzwoniące budziki, które mają sygnalizować koniec ery rządów prezydenta Rafała Bruskiego. Sypniewski przestrzega również przed szkodzącymi Bydgoszczy sporami pomiędzy PO i PiS-em.

 

- Czas o którym mówimy będzie symbolem naszej walki o Bydgoszcz, o jej przyszłość - mówił przed pomnikiem króla Kazimierza Wielkiego, Marcin Sypniewski - Czas Rafała Bruskiego już minął, minęło blisko 3 tys. dni jego prezydentury, 2 kadencje i wystarczy. Czas na nowe otwarcie, nową energię i nowe pomysły. Szkoda czasu na partyjne kłótnie, które uniemożliwiają rozwój w Bydgoszczy, pokazujemy trzecią drogę.

 

- Chce Bydgoszczy wielkiej i nowoczesnej, bo takie musi być ósme miasto w Polsce. Do tej pory Bydgoszcz zawsze przegrywa, odbierają nam urzędy, uczelnie, pomijają nas w inwestycjach, na drogę S-5 czekamy już kilkanaście lat – zaznaczał Sypniewski - Musimy zacząć wygrywać. PO już się zużyła i pogrąża się w chaosie, a bydgoszczanie boją się iż PiS sprawi, że Bydgoszczą będzie rządził ojciec Rydzyk i Nowogrodzka.

 

 

Marcin Sypniewski zapowiedział między innymi skrócenie czasów remontów i inwestycji, wypowiedzenie totalnej wojny wandalom oraz zlikwidowanie opłat za parkowanie pod szpitalami - Sprawię, że z Bydgoszczą będą się liczyć. Jak nie będą słuchać to zaczną się ich bać. Mam wiele dobrych pomysłów i jestem zdeterminowany, żeby je zrealizować – zapowiada kandydat na prezydenta. O swoich planach będzie opowiadał w kolejnych tygodniach.

 

Sypniewski wyraził również nadzieje, że Kukiz15 ostatecznie nie wystawi swojego kandydata na prezydenta i uda się podjąć współpracę do której przygotowywano się przez ostatnie miesiące, ale nie dawno doszło do kłótni.

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.