Jesteś tutaj: Home

Czy dojdzie do spotkania prezydenta z posłem Latosem na rzecz Bydgoszczy?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 13 sierpień 2018 15:55

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych widoczne jest niezrozumienie stanowisk pomiędzy prezydentem Rafałem Bruskim i parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości. Dotyczy ono wsparcia przez ministerstwo sportu inwestycji na terenie Bydgoszczy – chociażby hali lekkoatletycznej na kompleksie Zawiszy oraz budowy mariny dla Lotto Bydgostii.

Prezydent Rafał Bruski w poniedziałek wystosował do posła Tomasz Latosa pismo z prośbą o spotkanie w ratuszu – Mając na uwadze dobro naszego miasta chciałbym zaprosić Pana Posła do bydgoskiego ratusza na spotkanie – pisze prezydent Bydgoszczy.

 

Dalej prezydent sugeruje, że mogłoby takie spotkanie wpłynąć na większą skuteczność posła Latosa. Tego typu zwrot w zaproszeniu może okazać się na tyle nieduży nietaktem, że do spotkania nie dojdzie.

 

Z punktu widzenia interesu miasta warto jednak, aby do takiego spotkania doszło.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy