Jesteś tutaj: Home

PO zarzuca Latosowi bycie spadochroniarzem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 17 lipiec 2018 14:52

Zdaniem polityków Platformy Obywatelskiej poseł Tomasz Latos powinien kandydować na urząd prezydenta Poznania, a nie Bydgoszczy. Powód? Metryka jako miejsce urodzenia wskazuje Poznań, parlamentarzysta natomiast wskazuje, że w tamtym okresie żadna z bydgoskich klinik nie była wstanie zapewnić takiej opieki.

Po internecie krąży grafika oznakowana hasłem #ZłaZmiana, w której zarzuca się, iż kandydat PiS na prezydenta Warszawy Patryk Jaki pochodzi z Opola, natomiast na prezydenta Bydgoszczy Tomasz Latos urodził się w Poznaniu - Dlaczego Poseł Tomasz Latos nie walczy o fotel prezydenta Poznania? - pytają autorzy grafiki.

 

Nie jest to jednak tylko dzieło anonimowych internautów, bowiem grafikę udostępnił publicznie poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski, Wpis skomentował główny zainteresowany, poseł Tomasz Latos - Paweł, Twojego ojca leczył mój ojciec w Bydgoszczy, a nie w Poznaniu. Jak kobieta ma problemy zdrowotne w ciąży to ją kładą do szpitala, a jak jest duży problem to do kliniki, a taka była w latach sześćdziesiątych w Poznaniu nie w Bydgoszczy. Wstyd.

 

Żaden przedwojenny prezydent nie przeszedłby cenzury Olszewskiego

Na Wełnianym Rynku w oczy rzuca się pomnik Leona Barciszewskiego, który w tożsamość Bydgoszczy wpisał się na trwałe. Gdyby przyjąć narrację posła Olszewskiego to Barciszewski mógłby zostać co najwyżej sołtysem wsi Tulce w podpoznańskiej gminie Kleszczewo. Prezydentem Bydgoszczy nie mógłby zostać również wywodzący się z Ostrowa Wielkopolskiego Jan Maciaszek oraz pochodzący z Poniecu Bernard Śliwiński.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy