Jesteś tutaj: Home

Rośnie grono chcących pomagać w odbudowie wielkiego Zawiszy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 27 czerwiec 2018 11:44

Wczoraj w restauracji Sushi Garden Fusion na Miedzyniu odbyło się drugie spotkanie Zawisza Bydgoszcz Businnes Club. Przyszło na nie ponad dwudziestu przedsiębiorców, w porównaniu do spotkania inauguracyjnego to grono powiększyło się dwukrotnie. Przy okazji tego spotkania padały również kolejne deklaracje sponsorskie.

 

Gościem specjalnym na tym spotkaniu był Patryk Stasiuk, przedsiębiorca, ale też działacz klubu FC Toruń (piłka halowa), który opowiedział jak udało się wokół toruńskiego klubu zbudować otoczkę biznesową oraz stworzyć liczącą się sportową markę. W oparciu o te doświadczenia powstaje też Zawisza Bydgoszcz Businnes Club, który ma być przede wszystkim miejscem, gdzie będą się spotykać przedsiębiorcy i robić ze sobą wzajemne interesy.

 

Po części bardziej oficjalnej, kilku uczestników spotkania zadeklarowało chęć wspierania odbudowy Zawiszy Bydgoszcz. Zawiszę zdecydowali się wesprzeć: Kredo - Twoi Wiarygodni Doradcy, PANTECH, Kantor wymiany walut ul. Długa 68.

 

Zawisza Bydgoszcz Business Club przyciągnął zarówno większych przedsiębiorców, ale też tych mniejszych. W swoim wystąpieniu Stasiuk wskazywał, że dobra praktyką jest traktowanie wszystkich równo, bowiem każda pomoc to rzecz dodana dla klubu.

 

Już na pierwszym spotkaniu padły jasne cele – powrót klubu na bydgoskie boiska oraz w perspektywie kilku letniej gra w Ekstraklasie.

 

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021