Jesteś tutaj: Home

Wspomnienia z Terenowej Masakry

Napisane przez  Maciej Lenc Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 19 czerwiec 2018 21:13

Terenowa Masakra już dawno za nami. Tysiące zawodników skorzystało z błotnych kąpieli w myślęcińskich stawach, ale przede wszystkim miało okazję do pokonania własnych słabości w ekstremalnie trudnym biegu terenowym.

 

Terenowa Masakra to bieg terenowy z kilkudziesięcioma specjalnie przygotowanymi na trasie przeszkodami. Zawodnicy startujący w imprezie mogą sprawdzić się w takich przeszkodach jak wspinaczka, przenoszenie kłód drewna, małpi gaj, podciąganie na linie czy też przechodzenie po linie nad głębokim i lodowatym stawem... Dla jednych brzmi ciekawie, a dla innych przerażająco, jednak dla każdego w trakcie imprezy znajdzie się coś ciekawego. Dla niezdecydowanych do startu w biegu, na terenie największego parku miejskiego w Polsce czeka mnóstwo innych atrakcji. Jakich?

 

 
 

Dla odwiedzających tego dnia Różopole, organizatorzy przygotowują specjalne strefy gastronomiczne. Chętni mogą poddać się też badaniom podologicznym, zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt sportowy, a także... "spompować się" w strefie kalisteniki. Możliwość zorganizowania takiej strefy to przywilej, który przysługiwał w ostatniej edycji drużynie, która wystawiła w Terenowej Masakrze najbardziej liczną reprezentację. Tym razem ekipa Calisthenics Academy pobiła rekord wszechczasów i w minionej edycji Terenowej Masakry wystawiła aż 115-osobową reprezentację.

 

 

Kolejna edycja Terenowej Masakry już 23 września, ale już teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z minionej edycji.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj